Górski Bieg Niepodległości 11 km oraz 21 km

Górski Bieg Niepodległości 11 km oraz 21 km

Data wydarzenia:
11.11.2024
Godzina:
10:00
Miejsce:
Jaworze Nałęże
Kontakt z organizatorem:
Zawody podczas wydarzenia
Nazwa zawodówDystansTyp zawodów
Górski Bieg Niepodległości 11 km - HusarzDystans: 11 kmTyp zawodów: Zawody dla dorosłychZapisz sięLista startowa
Górski Bieg Niepodległości 21 km - Półmaraton - HusariaDystans: 21 kmTyp zawodów: Zawody dla dorosłychZapisz sięLista startowa
O zawodach
Bieg startuje za :
108 dni
12 godz
13 min
21 sek

💥 Biegacze i biegaczki, znani tu jako Zbóje i Zbójniczki, wystartują z malowniczego terenu Hufca Harcerskiego w Jaworzu Nałęże, by wspólnie uczcić naszą niepodległość w otoczeniu zapierających dech w piersiach krajobrazów pięknie położonej góry Błatnia.  To tutaj wystartują najtrwalsi z najtrwalszych biegaczy , którzy do pokonania będą mieli dystans 11 kilometrów “ Husarz ” lub dystans półmaratonu 21 kilometrów “ Husaria ” .💥 

W poprzedniej edycji biegu wzięło udział prawie 900 zawodników i zawodniczek z całej Polski, a my mieliśmy przyjemność zorganizować piękny start, w pięknej patriotycznej atmosferze, gdzie na każdym kroku powiewały biało czerwone flagi. 

Trasy:

  • 11 km HUSARZ : Trasa prowadzi przez szczyt Błatniej, oferując 1000 metrów przewyższeń. Każdy krok na tej trasie to hołd dla naszej wolności i ducha walki, który płynie w polskich sercach.
  • 21 km HUSARIA : Półmaraton Niepodległości to wyzwanie dla prawdziwych bohaterów, biegnące przez Błatnią , zbieg ze Stołowa znanego z letniej edycji oraz wybieg na Palenicę. Ten dystans to kwintesencja siły i niezłomności.

Atmosfera:

👉 Na trasie czekać będą piękne widoki oraz niezapomniana biało-czerwona atmosfera, przypominająca o naszym patriotyzmie i miłości do ojczyzny. Każdy uczestnik poczuje dreszczyk emocji i dumę, biegnąc przez urokliwe zakątki Beskidów, które stanowią żywy pomnik naszej historii.

👉 W pakietach startowych znajdziecie limitowaną opaskę biegową oraz komin wielofunkcyjny, symbolizujący jedność i siłę. Po ukończeniu biegu otrzymacie na swoją skrzynkę e-mail Certyfikat Ukończenia Biegu z Waszym czasem oraz miejscem, a na mecie czekać będzie piękny, odlewany medal oraz pyszny posiłek. Każdy Zbój i każda Zbójniczka zostanie powitana jak bohater, z radością i dumą .

👉 Dołącz do nas, aby razem celebrować Dzień Niepodległości, upamiętniając bohaterów i ciesząc się wolnością, którą nam wywalczyli. Zbóje i Zbójniczki, biegajmy dla Polski, biegajmy z dumą! 🇵🇱🔥

Widzimy się na starcie Zbóje i Zbójniczki ! CZAS SIĘ ZAREJESTROWAĆ 🔥

Tak było na poprzednich edycjach :

 

 

Lokalizacja
Grabka
43-384 Jaworze Nałęże
Śląskie
Start i meta znajduje się na terenach Ośrodka Harcerskiego Hufca ZHP Siemianowice Śląskie w Jaworzu Nałężu k/ Bielska Białej .
Kontakt z organizatorem
Wyślij wiadomość
Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.