Bieg Zbója - Pasja i Wyzwanie w Sercu Gór

Witamy w świecie Biegu Zbója, wyjątkowego wydarzenia, które od lat pasjonuje i wyzwala ducha rywalizacji wśród miłośników biegów górskich. Nasz bieg, zlokalizowany w malowniczych Beskidach, łączy w sobie piękno  natury i ekscytację sportowej rywalizacji.

Jesteśmy dumni, że Bieg Zbója został uhonorowany, aż pięcioma nagrodami w plebiscycie  "Najlepszego Biegu Górskiego w Polsce". Festiwal Biegu Zbója to najlepszy festiwal biegów górskich w Polsce w plebiscycie " Złote Kozice ". To wyróżnienie jest dowodem na nasze zaangażowanie w organizację wydarzenia na najwyższym poziomie oraz na unikalność doświadczeń, jakie oferujemy uczestnikom.

Każdego roku, nasze trasy biegowe, starannie zaplanowane i przygotowane, zapewniają niezapomniane wrażenia zarówno doświadczonym biegaczom, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem górskim. Dzięki zróżnicowanym dystansom, Bieg Zbója jest wydarzeniem otwartym dla każdego, kto pragnie doświadczyć niezwykłej atmosfery sportowej rywalizacji, podziwiając przy tym piękno polskich gór.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności pasjonatów biegów górskich. Bądź częścią Biegu Zbója i przeżyj przygodę, która pozostanie w pamięci na długo!

 

Bieg Zbója - BIEG GÓRSKI, KTÓRY ZAPAMIĘTASZ !

 

Zapisz się do newslettera i dowiaduj się o zawodach pierwszy/a!
Zapisując się do newslletera będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach sportowcych. W każdej chwili możesz się wypisać.